English | العربيه صفحه اصلي | معرفي انجمن | ارتباط با انجمن | تالار گفتگو
آسيب ديدگان ترور | معرفي کتابمقالات | مصاحبه | تحليل | اسناد | مجاهدين خلق | نشست ها و همايش ها | نمايشگاهها |موزه قربانيان | روزشمار ترور | انتشارات | تصوير | فيلم و صوت
 

نسخه چاپي

 
   
  بيانيه انجمن دفاع از قربانيان تروريسم به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهداي ترور دهه سوم فروردين  
انجمن دفاع از قربانيان تروريسم با انتشار بيانيه اي ياد و خاطره شهداي ترور در دهه سوم فروردين را گرامي داشته و ضمن ابراز همدردی با خانواده های این شهیدان بر مظلومیت آنها تاكيد و آنرا نشاني بر حقانيت اين عزيزان برشمرد. در این بیانیه آمده است شهدای ترور در فروردين ماه گوشه ای از بیش از 17 هزار قربانی ترور می باشند که به دست بدترین گروههای تروریستی که هیچ ارزشی برا ی جان انسانها قائل نیستند به شهادت رسیده اند.
 

تاريخ انتشار:  21فروردين1392


خانواده های قربانیان ترور در این بیانیه با تاكيد بر مظلوميت تمامی شهدای ترور، هر گونه اقدام تروريستي را محكوم كرده و انفعال نهادهای بین المللی و کشورهای غربی که حتی از محکوم کردن تروریسم ابا دارند را عاملی مهم در گسترش روزافزون این پدیده شوم دانستند.  پديده شومي كه امروزه در كشورهاي اروپايي نيز شاهدش هستيم و جان شهروندان اروپايي را تهديد مي كند.

در بخش هايي از اين بيانيه آمده است؛

ما خانواده هاي قربانيان ترور با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي ترور دهه سوم فروردين ماه كه به دست عناصر جنايتكار گروههاي تروريستي همچون گروهك منافقين، گروهك فرقان،‌گروهك تروريستي كومله و ديگر گروههاي ضد بشري به شهادت رسيدند اعلام مي داريم، جهان بدون ترور هدفی والا و انسانی است که تمامی انسانها باید در مسیر تحقق آن گام برداشته و جامعه جهانی را از این تهدید خطرناک برهانند.

در اينجا نام تعداد اندکی از شهدای ترور که بی هیچ گناهی حق حیات از آنها سلب شده آمده است، این بیانیه صدای مظلومیت این شهیدان و خانواده های داغدار آنها است، خانواده هایی که خواستار برخورد بین المللی با عاملان این جنایتها بوده و اراده ای بین المللی را طلب می کنند تا در پرتو آن دیگر هیچ انسانی ترور و هیچ خانواده ای داغدار عزیزش نگردد.

ما معتقدیم شهيدان ترور براي هميشه تاريخ جاودانه اند. آناني كه بي هيچ گناهي قرباني زياده خواهي تروريستها شدند، شهيداني كه برخي از آنها نامشان در اينجا آمده  و ياد و خاطره شان گرامي است. در اینجا با ذکر مختصري از زندگي تنی چند از شهداي ترور دهه سوم فروردين يادي مي كنيم از اين عزيزان.

 

بیست و یکم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مراد دستار حقیقی: شهید دستار حقیقی در دوم تیر ماه هزار و سیصد و سی و چهار در استان کرمان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و بسیجی بود.مراد متاهل، دارای سه فرزند، و در بم سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار در نرماشیر بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،شریف قادری: شهید قادری در پانزده تیر ماه هزار و سیصد و نه در استان کردستان بدنیا آمد. وی بی سواد و کارگر بود.شریف متاهل،دارای یک فرزند، و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و یک درمحله حاجی آباد سنندج توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اسد علی محمدی: شهید محمدی در پانزده آذر ماه هزار و سیصد و نه در استان کرمانشاه بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و نگهبان بود.اسد علی متاهل، و در کرمانشاه سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وهفتاد و دو در گاماکوه قصر شیرین توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابراهیم محمدی: شهید محمدی در دهم آبان ماه هزار و سیصد و سی و دو در استان کردستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و راننده پایه دوم بود.ابراهیم متاهل،و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت در کامیاران توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابوالقاسم یوزباشی: شهید یوزباشی در سی و یکم خرداد ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و سراج بود. ابوالقاسم مجرد، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و چهار در خیابان سیزده آبان تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی صیاد شیرازی: شهید صیاد شیرازی در چهارم خرداد ماه هزار و سیصد و بیست و سه در شهرستان درگز استان خراسان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات دانشگاهی و فرمانده ارشد ارتش بود. سپهبد علي صياد شيرازي متاهل و دارای سه فرزند بود ، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وهفتاد وهشت در جلوی درب منزل خود توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ملا محمد کریمیان: شهید کریمیان در ششم بهمن ماه هزار و سیصد هزارو دویست و نود شش در استان کردستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات حوزوی و روحانی بود.ملا محمد متاهل، دارای هفت فرزند، و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و یک درمحله حاجی آباد سنندج توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عبدل عبدی کووئی: شهید عبدی در بیستم شهریور ماه هزار و سیصد و پنجاه و یک در استان هرمزگان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و درجه دار ارتش بود. عبدل مجرد، و در میناب سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار در کیلومتربیست و پنج پادگان شمال بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،خالد عیدانی: شهید عیدانی در بیست و دوم شهریور ماه هزار و سیصد و چهل و سه در یکی از روستاهای استان خوزستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.خالد مجرد، و در اهواز سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت در آبادان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن افشاری: شهید افشاری در بیستم اسفند ماه هزار و سیصد و بیست و نه در استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و کارمند بهداری بود.حسن متاهل، و در سقز سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و دو درسقز توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد آقا بیگی: شهید آقا بیگی دردوم بهمن ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و معلم بود.احمد مجرد، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و هفت دراسلام آباد غرب تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،بایزید عزیزپور: شهید عزیزپور در سوم اردیبهشت ماه هزار و دویست هشتاد و دو در استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و خواربار فروش بود. بایزید متاهل، دارای شش فرزند، و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و دو در مسجد سقز توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جان علی اصغری: شهید اصغری در پانزده بهمن ماه هزار و سیصد و بیست و شش در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کادر ارتش بود.جان علی متاهل، و در زاهدان سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار در لار زاهدان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی آبیار: شهید آبیار در اول شهریور ماه هزار و سیصد و چهل هفت در یکی از روستاهای استان کرمان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وچریک نظامی عشایر نیروی زمینی ارتش بود.علی متاهل، دارای سه فرزند، و در قاسم آباد بم سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار در نرماشیر بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسین اتابیک: شهید اتابیک در یازدهم خرداد ماه هزار و سیصد و سی در یکی از روستاهای استان کرمان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وچریک شبه نظامی بود.حسین متاهل، دارای دو فرزند، و در ریگان بم سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار درهلیله ای بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جمال الدین پیرا: شهید پیرا در دوازدهم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان کردستان بدنیا آمد وی دارای تحصیلات متوسطه و کادر ارتش بود.جمال الدین متاهل، دارای سه فرزند، و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و دو در سقز توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد آبیار: شهید آبیار در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و هفت در یکی از روستاهای استان کرمان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وچریک نظامی عشایر نیروی زمینی ارتش بود.محمد متاهل، دارای پنج فرزند، و درمیر آباد بم سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار دردهانه ملیکی بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی اکبر امیری: شهید امیری در پنجم اسفند ماه هزار و سیصد و پانزده در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و راننده تاکسی بود.علی اکبر متاهل و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و یک درمجیدیه تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی اکبر گرجی نژاد دارانی: شهید گرجی نژاد در بیست و دوم آبان ماه هزار و سیصد وسی و پنج در استان خراسان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات حوزوی و روحانی بود.علی اکبر متاهل، دارای دو فرزند، و درمشهد سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و یک درساری توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد رضا مغزیان: شهید مغزیان در هشتم خرداد ماه هزار و سیصد و چهل در استان اصفهان بنیا آمد وی دارای تحصیلات متوسطه و کارمند بود.محمد رضا مجرد، و در اصفهان سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت وپنج درسقز توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علیجان سرگزی: شهید سرگزی در دوازدهم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و بیست و سه در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و کادر ارتش بود.علیجان متاهل، دارای چهار فرزند، و در زاهدان سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار درلار زاهدان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و دوم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محسن جهان پور: شهید جهان پور درروز بیست وششم اسفندماه سال هزار و سیصد و چهل وپنج در تهران به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت وی تراشکار بود ودر تهران سکونت داشت تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و یک در دوراهی قپان تهران مورد سوء قصد نیروهای سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسین دیرمزد: شهید دیرمزد درروز چهارم اردیبهشت سال هزار و سیصد و چهل ودو در خراسان به دنیا آمد و تا دوره متوسطه به تحصیل پرداخت و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  وارد شد.اومجرد بود و در مشهد سکونت داشت تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت وشش در منطقه ام الرصاص مورد سوء قصد نیروهای سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ناصرعشقی: شهید عشقی درروز دوم شهریور سال هزار و سیصد و چهل وچهار در اصفهان به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد. وی مجرد بود و در اصفهان سکونت داشت . او سرانجام در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و نه توسط عوامل سازمان مجاهدین خلق  در شهرستان اصفهان به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی سعیدی مقدم: شهید سعیدی مقدم در روز چهارم اردیبهشت  هزار و سیصد و سی در کرمان به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و به استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد. او در کرمان سکونت داشت. تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در شهرستان سقز مورد سوء قصد نیروهای حزب دموکرات قرار گرفت و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی محمد بربری: شهید بربری درروز یکم فروردین ماه سال هزار و سیصد و بیست ودو در تهران به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت .وی دارای شغل آزاد بود ودر تهران سکونت داشت . او متاهل بود و سه فرزند داشت. علی محمد سرانجام در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت وسه توسط عمال ایالات متحده آمریکا در بامیان افغانستان به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی رضا دهقان منشادی: شهید دهقان درروز بیست وهشتم بهمن سال هزار و سیصد و چهل ودو دریزد به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت و در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خدمت مشغول شد. وی مجرد بود و در یزد سکونت داشت. تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و دو در خیابان سرسبیل تهران مورد سوء قصد نیروهای سازمان مجاهدین خلق قرار گرفت و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد اعتمادالعلما: شهید اعتمادالعلما درروز دوم شهریور سال هزار و سیصد و سی وهشت  دریزد به دنیا آمد. او به تحصیلات خود تا سطح حوزوی ادامه داد. وی در تفت  سکونت داشت تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و یک توسط عناصر حزب کوموله در شهرستان کامیاران به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نورعلی عباسی چوب تراش:  شهید عباسی در روز ششم دی ماه سال 1319  در آذربایجان غربی به دنیا آمد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت. وی متاهل و پدر یک فرزند بود و درارومیه سکونت داشت. تا اینکه در بیست و دوم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و دو  در پایگاه محمدشاه شهرستان مهاباد در جریان بمب گذاری  حزب کوموله به شهادت رسید.

بیست و سوم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،شمس علی کریمی: شهید کریمی در سال هزار و سیصد و سی و نه به دنیا آمد و تا دوره متوسطه به تحصیل پرداخت وی که کارمند بود به همراه خانواده اش در تهران سکونت داشت تا اینکه در بیست و سوم فروردین هزار و سیصد و پنجاه و هشت به دست نیروهای سازمان تروریستی مجاهدین خلق در تهران ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،بهالدین صابونی: شهید صابونی در دوازدهم مرداد سال هزار و سیصد و دوازده چشم به جهان گشود و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت وی به همراه همسرش در سنندج زندگی می کرد تا اینکه در بیست و سوم فروردین هزار و سیصد و شصت وپنج درحزب دموکرات در سنندج ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سید علی اکبر شیرازیها: شهید شیرازیها درمرداد سال هزار و سیصد و بیست وهشت متولد شد و تا دوره ابتدایی به تحصیل پرداخت وی که به شغل کفاشی مشغول بود به همراه همسرش در تهران سکونت داشت تا اینکه در بیست و سوم فروردین هزار و سیصد و شصت و سه به دست نیروهای سازمان تروریستی مجاهدین خلق در خیابان هفده شهریور تهران ترور شد که بر اثر انفجار نارنجک به شدت زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان نجیمه در اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مسعود سروری: شهید سروری در بیست و سوم فروردین هزار و سیصد وپنجاه و چهار چشم به جهان گشود و پس از پایان دوره ابتدایی به مدرسه راهنمایی رفت و مشغول به تحصیل شد و به همراه خانواده اش در تهران سکونت داشت وی در حالی که فقط سیزده سال داشت در بیست و چهارم اسفند هزار و سیصد و شصت وهفت به دست نیروهای سازمان تروریستی مجاهدین خلق در مدرسه راهنمایی نسل انقلاب سه راه چرمسازی خیابان پیروزی تهران با اسلحه کمری ترور شد و به ضرب گلوله به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،غلام رضا زوبونی: شهید زوبونی در سال هزار و سیصد و پنجاه و نه بدنیا آمد.غلام رضا در تهران سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و سوم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و شش توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فرهاد فراهانی: شهید فراهانی در پنجم اردیبهشت  ماه هزار و سیصد و پنجاه و دو در استان همدان بدنیا آمد.فرهاد متاهل،و در ملایر سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و سوم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و چهارتوسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و چهارم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مجيد طالبلو: شهيد طالبلو در سال هزار و سيصد وچهل و چهار به دنيا آمد وي به همراه خانواده اش در تهران سكونت داشت مجيد كه دانش آموز دوره راهنمايي بود دربيست و چهارم فروردين هزار و سيصد و شصت ويك به دست نيروهاي سازمان مجاهدين خلق در مسجد قمربني هاشم تهران ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نجيب حاجي زاده: شهيد حاجي زاده در سال هزارو سيصد و چهل وسه متولد شد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت و ي كه كارمند بود به همراه خانواده اش دراروميه زندگي مي كرد . تا اينكه دربيست و چهارم فروردين هزارو سيصد و شصت و سه در بمب گذاري نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق درمسجدگوجار اروميه ترور شد وبر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد قادر زاده: شهيد قادر زاده در سال هزارو سيصد و ده در آذربايجان غربي چشم به جهان گشود و در علوم حوزوي به تحصيل پرداخت وي كه روحاني و دفتردار بود به همراه همسر و فرزندش در اروميه سكونت داشت تا اينكه دربيست و چهارم فروردين هزار و سيصد و شصت و چهار در بوكان به دست نيروهاي سازمان مجاهدين خلق ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عثمان ابوبكري: شهيد ابوبكري درسال هزارو سيصد و سي و يك درآذربايجان غربي به دنيا آمد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي كه به شغل ازاد روي آورد وي به همراه همسر و سه فرزندش در اروميه سكونت داشت تا اينكه در بيست و چهارم فروردين هزارو سيصد و شصت به دست نيروهاي حزب دموكرات در سردشت ترور شد و بر اثر اصابت گلوله شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمدصيدمحمدخاني: شهيد صيدمحمدخاني در اول ارديبهشت هزار و سيصد و شصت و يك متولد شد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي كه به خدمت سربازي اعزام شده بود به همراه خانواده اش در تربت حيدريه زندگي مي كرد تا اينكه در بيست و چهارم فروردين هزار و سيصد وهفتاد و هشت به دست نيروهاي اشراردر پاسگاه سهل اباد دستگير و اعدام شد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ماشا الله لطفي: شهيد لطفي در سي آذر هزاروسيصد و چهل و يك متولد شد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت و در سپاه پاسداران مشغول به كار شد وي به همراه خانواده اش درتهران زندگي مي كرد تا اينكه دربيست و چهارم فروردين هزار و سيصد و شصت و يك درخيابان شادمان تهران به دست نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد رضا صید محمد خانی: شهید محمد خانی دراول اردیبهشت ماه هزارو سیصد و شصت و یک در استان خراسان رضوی بدنیا آمد.احمد رضا مجرد، و در تربت حیدریه سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جهان آوازه: شهید آوازه در دوم خرداد ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در استان بوشهر بدنیا آمد.جهان متاهل، و در بوشهر سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور، داراب ویسی: شهید ویسی در پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان کرمانشاه بدنیا آمد.داراب متاهل، و در کرمانشاه سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد شامل: شهید شامل در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت در استان مازندران بدنیا آمد.محمد مجرد، و در محمود آباد سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و شش توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سعید خوش منظر: شهید خوش منظر در اول آبان ماه هزار و سیصد و بیست و شش در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.سعید متاهل، و در ماکو سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،میریوسف حقیقی پشته ای:  شهید حقیقی در سال هزار و سیصد در استان خراسان رضوی بدنیا آمد.میریوسف در تایباد سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و چهارم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و پنجم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،طاهر هوشياري: شهيد هوشياري در سال هزار و سيصد و سي و پنج به دنيا آمد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي به همراه همسر و چهار فرزندش درسنندج سكونت داشت و به رانندگي مشغول بود و از اين راه امرار معاش مي كرد طاهردربيست و پنجم فروردين هزار و سيصد و شصت و شش به دست نيروهاي حزب كوموله در شهرستان مريوان ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،بيژن مدافع: شهيد مدافع در سال هزارو سيصد و سي و هفت متولد شد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت و ي كه معلم بود به همراه همسر و سه فرزندش دررشت زندگي مي كرد . تا اينكه دربيست و پنجم فروردين هزارو سيصد و شصت و دو به دست نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق درلاهيجان ترور شد وبر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جواد صلاحي عنصرودي: شهيد صلاحي در سال هزارو سيصد و پنجاه و پنج در آذربايجان شرقي چشم به جهان گشود وي كه دانش آموز دوره راهنمايي بود به همراه خانواده اش در تبريز سكونت داشت تا اينكه دربيست وپنجم فروردين هزار و سيصد و شصت و چهار در منطقه خطيب تبريزدر بمب گذاري نيروهاي سازمان مجاهدين خلق ترور وبه شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رسول سالونه: شهيد رسول سالونه در سال هزار سيصد و هفده به دنيا آمد وتادوره ابتدايي تحصيل كرد وي به همراه همسر و پنج فرزندش در اروميه زندگي مي كرد تا اينكه دربيست و پنجم فروردين هزار و سيصد و شصت وچهار به دست نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق در وكان ترور شد و بر اثر اصابت گلوله اسلحه كمري به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فيروز نوبهار: شهيد نو بهار در سال هزاروسيصد و نوزده متولد شد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي كه داراي شغل ازاد بود به همراه همسر و دو فرزندش درنقده زندگي مي كرد تا اينكه دربيست و پنجم فروردين هزار و سيصد و هفتاد و پنج در شهر نقده به دست نيروهاي حزب دموكرات دستگير و اعدام شد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابوبكر حاجي: شهيد حاجي درسال هزارو سيصد و سي و شش درآذربايجان غربي به دنيا آمد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي كه به شغل ازاد روي آورد وي به همراه همسر ودو فرزندش در اروميه سكونت داشت تا اينكه در بيست وپنجم فروردين هزارو سيصد وهفتاد به دست نيروهاي سازمان مجاهدين خلق در اروميه ترور شد و بر اثر اصابت گلوله شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،لعل هان گمشاد زائی: شهید گمشاد زائی در دوازدهم آذر ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. لعل هان متاهل،و در زاهدان سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

 بیست و ششم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد رضايي رزگي: شهيد رضايي در سال هزار و سيصد و پنجاه و پنج به دنيا آمد و تا دوره راهنمايي به تحصيل پرداخت وي به همراه خانواده اش در خواف سكونت داشت احمد كه به خدمت سربازي اعزام شده بود در برآبادخواف درروزبيست و ششم فروردين هزار و سيصد و هفتاد و شش به دست نيروهاي اشرار ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مصطفي سميعي زاده: شهيد سميعي زاده در سال هزارو سيصد و چهل متولد شد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت و ي كه در سپاه پاسداران مشغول به كار شده بود به همراه خانواده اش در گرمسار زندگي مي كرد. تا اينكه دربيست و ششم فروردين هزارو سيصد و شصت ويك به دست نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق درگرمسار ترور شد وبر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،صيدال ملحاني: شهيد ملحاني در سال هزارو سيصد و سي و دو در خوزستان چشم به جهان گشود وي كه تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخته بود به همراه همسر و دو فرزندش دريكي از روستاهاي اهواز سكونت داشت و به كشاورزي مشغول بود تا اينكه دربيست وششم فروردين هزار و سيصد و شصت و سه در منطقه كوره سنندج در بمب گذاري نيروهاي سازمان مجاهدين خلق به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اقبال وطن خواه: شهيد وطن خواه در سال هزار سيصد وسي و دو به دنيا آمد وتا دوره متوسطه تحصيل كردوي سپس در آموزش و پرورش به عنوان كارمند مشغول به كار شد اقبال به همراه همسر ودو فرزندش در سنندج زندگي مي كرد تا اينكه دربيست و ششم فروردين هزار و سيصد و شصت وسه به دست نيروهاي حزب دموكرات در جاده روستاي بانه ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمدعلي عسگري زاده: شهيد عسگري زاده در سال هزاروسيصد وبيست و هفت متولد شد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت وي كه در ارتش مشغول به كار بود به همراه همسر وچهار فرزندش دركرج زندگي مي كرد تا اينكه دربيست و ششم فروردين هزار و سيصد و پنجاه و هشت در گوهردشت كرجدر بمب گذاري سازمان تروريستي مجاهدين خلق به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سيد صالح حسيني: شهيد حسيني درسال هزارو سيصد و سي و شش دركردستان به دنيا آمد و تا دوره ابتدايي به تحصيل پرداخت وي كه كشاورز بود به همراه همسر ودو فرزندش درسنندج سكونت داشت تا اينكه در بيست و ششم فروردين هزارو سيصد و شصت و دو در بمب گذاري نيروهاي حزب كوموله در ديواندره به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد هاشم صالح نژاد: شهيد صالح نژاد در بيست و پنج اسفند هزار و سيصد و بيست وهشت متولد شد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت وي كه كارمند بود به همراه خانواده اش در سنندج زندگي مي كرد تا اينكه در بيست و ششم فروردين هزار و سيصد و شصت و سه در جاده بانه سقز به دست نيروهاي حزب دموكرات ترورشد وبر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،انور احمدي: شهيد احمدي در بيستم تير هزار و سيصد و سي و پنج به دنيا آمد و تا دوره متوسطه تحصيل كرد وي كارمند بود به همراه همسرش در شهرستان بانه سكونت داشت تا اينكه در بيست ششم فروردين هزار و سيصد وشصت وسه به دست نيروهاي حزب دموكرات در بانه ترور شد وبر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اسماعيل احمدخان بيگي: شهيد احمدخان بيگي در اول خرداد سال هزارو سيصد و چهل و يك متولد شد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت وي كه معلم بود درتهران زندگي مي كرد . تا اينكه در بيست ششم فروردين هزارو سيصد و شصت وسه به دست نيروهاي حزب دموكرات در بانه ترور شد و به ضرب گلوله به شهادت رسيد.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سلیم ربیعی: شهید ربیعی در سال هزار و سیصد و سی و پنج بدنیا آمد.سلیم متاهل، و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و سه توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،داریوش چاپاری: شهید چاپاری در سال هزار و سیصد و بیست و هشت در استان کردستان بدنیا آمد.داریوش متاهل، و در سنندج سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و چهار توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عمران حسین زاده قاسم آبادی: شهید حسین زاده در نهم خرداد ماه هزار و سیصد و چهل در استان گیلان بدنیا آمد. عمران متاهل،و در رودسر سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عباس فروزان نژاد: شهید فروزان نژاد در یازدهم شهریور ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان خراسان جنوبی بدنیا آمد. عباس متاهل،و در قائن سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی عباسیان: شهید عباسیان در اول مهر ماه هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان خراسان جنوبی بدنیا آمد. علی متاهل،و در قائن سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و هفتم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسین حاتمی: شهید حاتمی در هفتم دی ماه هزار و دویست و هشتاد و نه دراستان تهران بدنیا آمد .وی دارای تحصیلات ابتدایی و مغازه دار بود. حسین متاهل،دارای هفت فرزند،و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه در بازارخیابان امیری تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد صمدی: شهید صمدی در سوم مرداد ماه هزار و سیصد و شانزده در یکی از روستاهای استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وکشاورز بود.احمد متاهل، دارای دو فرزند،و در سنندج سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و نه در جاده گلچین مریوان توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

رامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،غلامعباس شنبه زاده: شهید شنبه زاده در بیستم آذر ماه هزار و سیصد و ده دراستان هرمزگان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و پاسدار بود.غلامعباس متاهل، و در بندرعباس سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در بندر عباس توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نادر احمدیان: شهید احمدیان در سوم مهر ماه هزار و سیصد و بیست و هفت در استان کرمانشاه بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وفروشنده بود.نادر متاهل،و در کرمانشاه سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و هشت درنهرجوانرود توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،یدالله حاتمی: شهید حاتمی در دوم بهمن ماه هزار و سیصد و سی و دو دراستان اصفهان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وملوان بود.یدالله متاهل، دارای دو فرزند، و در اصفهان سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد و پنجاه و نه درآبادان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد پورقلی خیل گاوان: شهید پور قلی در پانزدهم مهر ماه هزار و سیصد و چهل در یکی از روستاهای استان گیلان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی ودامدار بود.احمد مجرد، ودر رشت سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد وشصت و دو در طوالش توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رضا فریدی بستک آبادی: شهید فریدی بستک آبادی درسال هزار و سیصد و شش دراستان آذربا یجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وشغل آزاد بود.رضا متاهل،دارای هفت فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد وشصت وچهار در روستای گنبد ارومیه توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور، توفیق شربتی: شهید شربتی در بیست و نهم مرداد ماه هزار و سیصد و هفده در یکی از روستاهای استان گیلان بدنیا آمد.وی بی سواد و دامدار بود.توفیق متاهل، دارای دو فرزند، و در رشت سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد وشصت و یک در رضوانشهرتوسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمود رضا شایان: شهید شایان در سوم شهریور ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان اصفهان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و دانش آموز بود.محمود رضا مجرد، و در اصفهان سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد وپنجاه و نه در بازار خیابان امیری آبادان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد مصطفوی خانیکی: شهید مصطفوی در یازدهم خرداد ماه هزار و سیصد و پنجاه در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و سرباز بود.محمد متاهل،دارای دو فرزند،و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزاروسیصد وهفتاد در بازرسی بم زاهدان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فریدون قهرمانی: شهید قهرمانی در اول مرداد ماه هزار و سیصد و چهل و نه در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. فریدون متاهل،و در میاندوآب سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و نه توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،قهرمان سیاوش مهر: شهید سیاوش مهر در سال هزار و سیصد و پنجاه و دو در استان کهکیلویه و بویراحمد بدنیا آمد. قهرمان متاهل،و در یاسوج سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و نه توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی کشاورز: شهید کشاورز در سال هزار و سیصد و. چهل و نه در استان بوشهر بدنیا آمد. علی متاهل، و در بندر دیر سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هفتم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و هشتم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابوبکر ابراهیم زاده: شهید ابراهیم زاده در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و بیست و چهار در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و در وزارت اطلاعات مشغول به کار بود.ابوبکر متاهل،دارای یک فرزند، و در سردشت سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و یک در سردشت توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،غلام رضا کلاه مال اسلامی: شهید اسلامی در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و دو در استان خوزستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و سرباز بود.غلام رضا مجرد، و در بهبهان سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد وسه در کرمان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد حسین فخر بناب: شهید فخر بناب در پنجم تیر ماه هزار و سیصد و هفده در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات حوزوی و روحانی بود.محمد حسین متاهل،دارای سه فرزند، و در آذر شهر سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و پنج در مسجد جامع آذر شهر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حیدر گورکی: شهید گورکی در بیستم آذر ماه هزار و سیصد و سی و سه در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و کارمند بود.حیدر متاهل، دارای دو فرزند، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد وپنجاه و نه در خیابان امیری آبادان توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی ذاکری: شهید ذاکری در یکم فروردین ماه هزار و سیصد و سی و سه در استان هرمزگان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و پاسدار بود.علی متاهل، دارای یک فرزند،و در میناب سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و پنج درمیناب توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،خلیل نعیمی: شهید نعیمی در سال هزار و سیصد در استان فارس بدنیا آمد.خلیل متاهل، و در لامرد سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و سه توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی نجات احمد پور: شهید احمد پور در ششم مرداد ماه هزار و سیصد و پنجاه و شش در استان لرستان بدنیا آمد. علی مجرد،و در کوهدشت سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد حمزه نی در میان: شهید حمزه نی در چهارم تیر ماه هزار و سیصد و سی و نه در استان خراسان جنوبی بدنیا آمد. محمد متاهل،و در بیرجند سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابراهیم کریمی: شهید کریمی در دهم آبان ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان خراسان رضوی بدنیا آمد. ابراهیم متاهل،و در بردسکن سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،صلاح الدین احمدی: شهید احمدی در دهم دی ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان کردستان بدنیا آمد.صلاح الدین متاهل،و در بانه سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و هشت توسط گروههای تروریست مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

بیست و نهم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد رضا بزی: شهید بزی در اول شهریور ماه هزار و سیصد و چهل و شش در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارمند بود.محمد رضا مجرد، و در زابل سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در زابل توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،منصور کاظمی: شهید کاظمی در سال هزار و سیصد و چهل و چهار در بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و ناوبر یکم بود. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اصغر قلندری: شهید قلندری در سال هزار وسیصد و چهل و یک در استان گیلان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود. اصغر در بندر انزلی سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نصر الله عزیزی: شهید عزیزی در چهارم مرداد ماه هزار و سیصد و چهل در استان فارس بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات دانشگاهی وناوبان یکم بود. نصر الله ساکن قادر آباد مرودشت بود. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،غلام عباس عفیفه: شهید عفیفه در اول دی ماه هزار و سیصد و چهل در استان هرمزگان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود.غلام عباس در بندرعباس سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابوالحسن علی زاده با همت: شهید علی زاده در سال هزار و سیصد و سی و نه در استان سمنان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی وناوبانیار سوم بود.ابوالحسن در گرمسار سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اصغر شکوهی پاک: شهید شکوهی در بیست و پنجم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و چهل و هشت در استان کرمان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی وناوبر یکم بود.اصغر درشار بسماء جیرفت -کهنوج سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عباس ساوجی نیا: شهید ساوجی نیا در اول فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و نه دراستان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و کادر ارتش بود.عباس مجرد، و در ایرانشهر سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار در شهرستان ایرانشهر توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن تیموری: شهید تیموری در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان خراسان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود.حسن در مشهد سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،امیر جهان بخش: شهید جهان بخش در سال هزار و سیصد و چهل و پنج بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی بود. امیرسرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سید ریوف حسینی: شهید حسینی در سی ام دی ماه هزار و سیصد و چهل و پنج در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و دانش آموز بود.سید ریوف مجرد، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت ودو در بوکان توسط گروه های تروریستی مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد تقی علی راد: شهید علی راد در سال هزار و سیصد و چهل و دو در استان گلستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود.محمد تقی درگرگان سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،منصور مبارکی: شهید مبارکی در اول تیر ماه هزار و سیصد و چهل و پنج در استان یزد بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و ناوبر یکم بود منصور در نی ریز سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،کاظم نظافت قره لو: شهید نظافت قره لو در ششم اردیبهشت ماه هزار و سیصد وسی و شش در استان تهران بدنیا آمد.کاظم لیسانس علوم نظامی، ناخدا سوم ، و در تهران سکونت داشت . وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مسعود عباس چی: شهید عباس چی در چهاردهم اسفند ماه هزار و سیصد وچهل و پنج در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و ناوبر یکم بود. مسعود در تهران سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمود گل کار مقدم : شهید مقدم در سی ام آبان ماه هزار و سیصد وچهل و هفت در استان گیلان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و ناوبر یکم بود.محمود در بندر انزلی سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی کهوردی نژاد بندری: شهید کهوردی در هفتم آذر ماه هزار و سیصد سی و هفت در استان هرمزگان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود.علی دربندرعباس سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،منوچهر عباس قلعه جوق: شهید قلعه جوق در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و سی و هشت در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و استوار دوم بود.منوچهر در خلخال سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابوبکر حاجی زاده: شهید حاجی زاده در سال هزار و سیصد و بیست و هفت در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.ابوبکر متاهل، دارای دو فرزند، و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و سه در جلدیان پیرانشهر توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ماشاالله عباس پور: شهید عباس پور در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی وسه در استان هرمزگان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی وناوبانیار دوم بود.ماشاالله دربوشهر سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رضا موسی پور: شهید موسی پور در بیستم مرداد ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان گیلان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه وناوبر یکم بود.رضا دررود بار سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فریدون فرهاد کیانی: شهید کیانی در یازدهم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و پاسدار بود.فریدون مجرد، و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد وشصت و دو در کمیته نساء توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ولی الله سطوتی ذاکر: شهید سطوتی در اول فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و چهار در استان همدان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه واستوار دوم بود.ولی الله دربهار سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سعید مظاهری تیرانی: شهید مظاهری در سال هزار و سیصد و چهل و هشت در بدنیا آمد.سعید ناوبر یکم بود. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فرهاد سعید نژاد: شهید سعید نژاد در چهارم شهریور ماه هزار و سیصد و سی و هفت در در استان فارس بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات فوق دیپلم و ناو سروان بود.فرهاد در فیروز آباد شیراز سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رسول محمدی آییز: شهید محمدی در دهم دی ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار یکم بود.رسول درمشهد سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد گوهر ریزی: شهید گوهر ریزی در اول اردیبهشت ماه هزار و سیصد و سی در استان کرمان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه واستواریکم بود.محمد دربهرم جرد بردسیر سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،فرهاد خسروی راد: شهید خسروی در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد.فرهاد ناوبر یکم بود و در اهر سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رضا سلطانی: شهید سلطانی در سال هزار و سیصد وسی و هشت در استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار دوم بود.رضا در چناران سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد حسین محمدی پور: شهید محمدی پور در هفده مرداد ماه هزار و و سیصد و چهل و هفت در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و دانش آموز بود.محمد حسین مجرد،و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت وسه در جالفا برکان بوکان توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،قاسم ترابی پور: شهید ترابی پور در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان هرمزگان بدنیا آمد. قاسم استوار دوم بود و در جاسک سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن پرهیزگار: شهید پرهیزگار در اول فروردین ماه هزار و سیصد وسی و سه در استان گیلان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و ناوبانیار سوم بود.حسن در رشت سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رضا پرور: شهید پرور در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و دو در استان هرمزگان بدنیا آمد. رضا دارای تحصیلات راهنمایی،ناو بانیار سوم بود و درسر خون سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد بهرامی: شهید بهرامی در اول آذر ماه هزار و سیصد و چهل و هشت در استان هرمزگان بدنیا آمد.محمد دارای تحصیلات راهنمایی، ناوبر یکم بود و دربندرعباس سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عباس بور بور: شهید بور بور در دوازدهم مهر ماه هزار و سیصد و سی ونه در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و استواریکم بود، ودر ورامین سکونت داشت.عباس سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد باقری: شهید باقری در پانزده فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و استواردوم بود، ودر مشهد سکونت داشت.محمد سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نادر افشار جوان: شهید افشار جوان در ششم تیر ماه هزار و سیصد و چهل و شش در استان تهران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی،ناوبر یکم بود و درتهران سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد بهزاد پناه: شهید بهزاد پناه در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و هشت در استان هرمزگان بدنیا آمد.محمد دارای تحصیلات راهنمایی، ناو بانیار سوم بود و دربندرعباس سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن رونده: شهید رونده در اول فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و چهار در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. دارای تحصیلات راهنمایی، ناوبر یکم بود و درزاهدان سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مسعود انشایی: شهید انشایی در هفده آبان ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان فارس بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات لیسانس وناوبان یکم بود.مسعود در فسا سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد علی سعیدی: شهید سعیدی در اول فروردین ماه هزار وسیصد و چهل و یک در استان کرمانشاه بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و استوار یکم بود.محمد علی در کنگاور سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عیسی فرستوده: شهید فرستوده در دوم تیر ماه هزار و سیصد و سی و سه در استان کرمان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارگر بود.عیسی متاهل، دارای سه فرزند، و در کرمان سکونت داشت.وی سرانجام در بیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد در بم توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،مهدی یزدی یزی: شهید یزدی یزی در سال هزار و سیصد و چهل بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی وناوبر یکم بود.مهدی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن اعتباریان: شهید اعتباریان در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و چهار در استان اردبیل به دنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و ناوبانیار سوم بود.حسن در اردبیل سکونت داشت. سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،قاسم آزادی: شهید آزادی در اول اردیبهشت ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان لرستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار دوم بود.قاسم در خرم آباد سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور، الله رضا درتومی: شهید درتومی در دهم تیر ماه هزار و سیصد و چهل و سه در استان خراسان بدنیا آمد.الله رضا استوار دوم بود و در بجنورد سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،شعبان علی دل پسند کیا سرایی: شهید دل پسند در سال هزار و سیصد و بیست و هفت در استان گیلان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و ناوبانیاریکم بود.شعبان در رشت سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عظیم زارعی: شهید زارعی در بیستم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و یک در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و کارمند بود.عظیم مجرد، و درچابهار سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد درنصرت آباد زاهدان توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد رضا رضوانی نوغانی: شهید رضوانی دردوم خرداد ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان خراسان بدنیا آمد . وی دارای تحصیلات راهنمایی و استوار دوم بود.محمد رضا در مشهد سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد(فرزین) آقا جعفری: شهید آقا جعفری در دهم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و سی و هشت در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات دانشگاهی و کادر ارتش نیروی دریایی و ناوسروان بود محمد متاهل، دارای دو فرزند، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابراهیم حر آبادی: شهید حر آبادی در اول فروردین ماه هزار و سیصد و سی و هشت در استان مرکزی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات لیسانس و سروان بود.ابراهیم در اراک سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ناصر حسن نژاد: شهید حسن نژاد در پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و چهل و شش در استان مازندران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی واستوار دوم بود.ناصر در استانه اشرفیه سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در ناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد هاتفی شرق: شهید هاتفی در اول فروردین ماه هزار وسیصد و سی و هشت در استان خراسان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی وناوبان سوم بود.محمد درنیشابور سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،پرویز ستاری: شهید ستاری در سی ام مرداد ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و کادر ارتش بود.پرویز متاهل، دارای چهار فرزند، و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و نه دردانشگاه تربیت معلم تهران توسط عناصرتروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،یعقوب خردمند: شهید خردمند در نهم تیر ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و ناوبر یکم بود.یعقوب در تبریز سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی رضا ولی پور سگوند: شهید ولی پور در یازده اردیبهشت ماه هزار و سیصد و بیست و نه در استان خوزستان بدنیا آمد.وی لیسانس علوم نظامی و ناوبان یکم بود.علی رضا در آبادان سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمد رضا خوش زاد: شهید خوش زاد در بیست و نهم آذر ماه هزار و سیصد و چهل و دو در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد.محمد رضا استوار دوم بود و در تبریز سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی زارع نعمتی: شهید زارع در چهاردهم مهر ماه هزار و سیصد و سی و هشت در استان مرکزی بدنیا آمد.علی لیسانس دریا نوردی،ناخدا سوم و در ساوه سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت درناوچه جوشن خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،غلام علی نقنه: شهید نقنه در هفتم دی ماه هزار و سیصد و چهل و هفت در استان اصفهان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و ناوبر دوم-توپچی- بود.غلام علی در اصفهان سکونت داشت. وی سرانجام دربیست و نهم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و هفت در خلیج فارس با حمله تروریستی عناصر ایالات متحده آمریکا  به شهادت رسید.

سی ام فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حسن کایگانی: شهید کایگانی در یکم اسفند ماه هزار و سیصد و چهل و سه در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و پاسدار بود. حسن مجرد،و در تهران سکونت داشت.وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در میدان شهداء تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،احمد امانی فرایی: شهید امانی در بیستم آذر ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان اصفهان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و پاسدار بود.احمد متاهل، و در اصفهان سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و یک در تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جمشید محمدی: شهید محمدی در یکم فروردین ماه هزار و سیصد و نوزده در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارمند بود.جمشید متاهل،دارای چهار فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت ودو در جاده مملو نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اسد الله مهدی زاده: شهید مهدی زاده در یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفت در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.اسد الله متاهل، دارای شش فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت ویک در شاهین دژ توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،محمود یوزی: شهید یوزی در دهم آذر ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان کردستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارگر بود.محمود متاهل، دارای چهار فرزند، و در سنندج سکونت داشت . وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت وسه در کامیاران توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ناصر رنج آوری: شهید رنج آوری در دوم شهریور ماه هزار و سیصد و سی و شش در استان کردستان بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات دیپلم و در کمیته امداد مشغول به کار بود.ناصر مجرد،و در سنندج سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد وپنجاه و نه در سنندج توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابراهیم حاجی امینی: شهید حاجی امینی در بیست و پنجم مردا د ماه هزارو سیصد و دو در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کارمند بود.ابراهیم متاهل، دارای پنج فرزند، و در ارومیه سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و شصت در خیابان مهر سردشت توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رستم بزی: شهید بزی در دوم فروردین ماه هزار و سیصد و بیست و نه در استان گلستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و کارمند بود. رستم متاهل،دارای یک فرزند،و در گنبد کاووس سکونت داشت. وی سرانجام در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و هشت در گنبد کاووس توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

سی و یکم فروردین

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عباس آبیاری: شهید آبیاری در بیست و هفتم خرداد ماه هزار و سیصد و چهار در یکی از روستاهای استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.عباس متاهل،دارای هشت فرزند،و در حسنلو نقده سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در سه راهی محمد شاه نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اردشیر قاسم زاده: شهید قاسم زاده دردهم دی ماه هزار و سیصد و سی و هفت در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات متوسطه و دانش آموز بود.اردشیر متاهل،دارای دو فرزند،ودر ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رمضان نصیری: شهید نصیری در سی ام فروردین ماه هزار و سیصد و هجده در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.رمضان متاهل،دارای سه فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت درسه راهی محمد شاه نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،خیرالله حق وردی: شهید حق وردی در بیستم تیر ماه هزار و سیصد و شش در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.خیرالله متاهل،دارای پنج فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سلیم اخلاقی: شهید اخلاقی در یکم مهر ماه هزار و سیصد و سی و نه در یکی از روستاهای استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی و کشاورز بود.سلیم مجرد،و در سنندج سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و سه در مریوان توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،علی اطلسی: شهید اطلسی در پنجم تیر ماه هزار و سیصد و سی و دو در استان کردستان بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی بود.علی متاهل،و در سقز سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در منزل مسکونی خود در سقز توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،حبیب حقی: شهید حقی در دهم تیر ماه هزار ودویست ونود و دو دراستان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی و شغل آزاد بود.حبیب متاهل،دارای شش فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت درخیابان مسافری نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جمشید قاسم زاده: شهید قاسم زاده در ششم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و بیست و هشت دراستان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وراننده پایه دوم بود.جمشید متاهل،دارای یک فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،جعفر تقی زاده: شهید تقی زاده در نهم آذر ماه هزار و سیصد و هشت دراستان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وشغل آزاد بود.جعفرمتاهل، دارای یک فرزند،و در ارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سلطان علی اکبری: شهید اکبری در ششم شهریور ماه هزار و سیصد و چهار دراستان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وشغل آزاد بود.سلطان علی متاهل،دارای هشت فرزند،و در نقده سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت درسه راه محمد یار نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،ابراهیم ثابت: شهید ثابت در بیست و سوم دی ماه هزار و سیصد و پانزده در استان مازندران بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات دانشگاهی و کادر ارتش بود.ابراهیم متاهل، دارای پنج فرزند،و در تنکابن سکونت داشت. وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد وشصت و پنج درقوچ سلطان مریوان توسط عناصر تروریستی حزب کومله مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،رضا قاسمی: شهید قاسمی در بیستم آبان ماه هزار و سیصد و چهل و سه در استان آذربایجان شرقی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات راهنمایی و سرباز بود.رضا مجرد، و در تبریز سکونت داشت. وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد وشصت و سه در پایگاه خرابه سنندج توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،امیر حسین توکلی نیا: شهید توکلی نیا در چهارم بهمن ماه هزار و سیصد و چهل در استان تهران بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وکارگر بود .امیر حسین مجرد، و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت درخیابان نظام آباد تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،سیف الله آقا زاده: شهید آقا زاده در یکم تیر ماه هزار و سیصد و بیست و چهار در یکی از روستاهای استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی ومعمار بود.سیف الله متاهل،دارای دوفرزند،و درمحمد شاه نقده سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نور علی هادی: شهید هادی در دهم مهر ماه هزار و سیصد و پنج دراستان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات ابتدایی وشغل آزاد بود.نور علی متاهل،دارای چهار فرزند،و درارومیه سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،عوض آبیاری: شهید آبیاری در بیست و نهم خرداد ماه هزار و سیصد و سی و پنج در یکی از روستاهای استان آذربایجان غربی بدنیا آمد.وی دارای تحصیلات ابتدایی وکشاورز بود.عوض متاهل،دارای سه فرزند،و درحسنلو نقده سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت در سه راهی محمد شاه نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،نجفعلی الماس زاده: شهید الماس زاده در اول شهریور ماه هزار و سیصد و سی در استان آذربایجان غربی بدنیا آمد. وی دارای تحصیلات راهنمایی و راننده پایه دوم بود.نجفعلی متاهل،و درنقده سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزارو سیصد و پنجاه و هشت درمحمد شاه نقده توسط عناصر تروریستی حزب دمکرات مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

گرامی ميداريم یاد و خاطره شهید ترور،اسماعیل شه بخش: شهید شه بخش در بیستم شهریور ماه هزار و سیصد و شصت و یک در استان سیستان و بلوچستان بدنیا آمد. اسماعیل متاهل، و در زاهدان سکونت داشت.وی سرانجام در سی و یکم فروردین ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک توسط اشرار مسلح مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

 

 
  نوع مطلب : خبر  
 
نظرات بينندگان:
نام:
ايميل:
* نظر: